Usługi księgowe Wrocław

Usługi księgowe są niezbędne w każdej działalności. Nasze biuro gwarantuje Państwu profesjonalną obsługę księgową oraz płacowo-kadrową na terenie miasta Wrocławia. Wszystkie osoby prywatne i podmioty gospodarcze zainteresowane naszymi usługami zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych pracowników.

Nasze biuro istnieje we Wrocławiu od 2004 roku i specjalizuje się w obsłudze z zakresu usług księgowo-podatkowych we wszystkich możliwych branżach i przedsiębiorstwach. Przykładowe usługi przez nas oferowane to: rozliczenia pracowników, sporządzanie list płac, kartotek wynagrodzeń, wypełnianie deklaracji ZUS, PIT-4, PIT-11, sprawozdania do Urzędu Statystycznego, czy też prowadzenie ewidencji podatkowej ryczałtu zewidencjonowanego.

Oferujemy Państwu doradztwo w kwestiach księgowych i prawa gospodarczego – postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Prowadzimy również doradztwo podatkowe i prawne w zakresie naszych uprawnień i kompetencji, a także opracowujemy deklaracje podatkowe dla podatników i Urzędów Skarbowych.

Nasze biuro zajmie się pełną księgowością Państwa firmy - prowadzeniem ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i zakładowym planowaniem kont. Gwarantujemy całkowitą dyskrecję oraz obsługę w pełni kompetentnych, wykształconych pracowników.

Korzystając z kompleksowych usług naszego biura księgowego we Wrocławiu mogą być Państwo spokojni – posiadamy bogate doświadczenie i wszystkie sprawy związane z dokumentacją traktujemy z pełnym zaangażowaniem.

skontaktuj się z nami

Skontaktuj się

Biuro Rachunkowe
ul. Tyrmanda 40/9
54-608 Wrocław
tel.: (+48) 500 357 892
fax.: (071) 791 56 19
biuro@obsluga-ksiegowa.pl