Biuro rachunkowe Wrocław

Prowadzisz własną działalność gospodarczą, zatrudniając niewielką liczbę pracowników? Nie opłaca Ci się zatrudniać własnej księgowej? Wrocław, albo okolice to siedziba Twojej firmy? Pragniesz pozbyć się kłopotów z prowadzeniem ksiąg rachunkowych? Nasza oferta jest przeznaczona właśnie dla Ciebie!

Nasze biuro rachunkowe pomoże Ci wybrnąć z prowadzenia rachunkowości. Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści posiadający bogate doświadczenie zawodowe, oraz odpowiednie kwalifikacje. Biuro rachunkowe spełnia wszystkie wymagane kryteria, działając w oparciu o najnowsze przepisy. Tym samu nie musisz się obawiać powierzenia Nam rozmaitych spraw, ponieważ wykonujemy je z jak największym staraniem. Jesteśmy upoważnieni do prowadzenia ksiąg rachunkowych, posiadamy certyfikat księgowy.

Biuro rachunkowe podchodzi indywidualnie do potrzeb klientów. To Wy, decydujecie czym mamy się zająć w ramach Naszej bogatej oferty. Podpisujemy z Wami umowę cywilnoprawną i to właśnie w niej ustalamy zakres Naszych działań. W odpowiednim terminie dostarczacie nam potrzebne dokumenty, a My Wam je opracowujemy i przekazujemy wyniki, oraz raporty od stosownych urzędów.

Proponujemy między innymi usługi księgowe, oraz obsługę kadrowo – płacową. Czego chcieć więcej? Biuro rachunkowe to idealne rozwiązanie dotyczące współpracy, jeśli z różnych powodów nie chcecie zatrudnić osoby w Waszej firmie zajmującej się księgowością. Współpraca z Nami to najlepsze wyjście z takiej sytuacji, którego nie będzie żałować. Na wszelkie pytania odpowiadamy, dlatego nie bój się pytać. Skontaktuj się z Nami już dziś!

skontaktuj się z nami

Skontaktuj się

Biuro Rachunkowe
ul. Tyrmanda 40/9
54-608 Wrocław
tel.: (+48) 500 357 892
fax.: (071) 791 56 19
biuro@obsluga-ksiegowa.pl