Biura księgowe Wrocław

Biura księgowe są ratunkiem dla niejednego właściciela firmy, przedsiębiorcy, lub osoby prywatnej. Nietrudno pogubić się w gąszczu akt i ważnych dokumentów. Historia naszego biura księgowego sięga roku 2004, od kiedy to prowadzimy praktykę we Wrocławiu.

Nasze biuro specjalizuje się w obsłudze zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Na Państwa zlecenie zajmiemy się w profesjonalny sposób obsługą kadrowo-płacową oraz wszelkimi usługami księgowymi, jakie są niezbędne do działania Państwa firmy.

Nasza bogata oferta z pewnością Państwa zadowoli i usatysfakcjonuje, a konkurencyjne ceny nie obciążą nadmiernie Waszego budżetu. Nasze biuro księgowe prowadzi wszelkiego rodzaju rozliczenia z ZUS, opracuje dla Państwa deklaracje podatkowe, zajmie się prowadzeniem rejestru sprzedaży, prowadzeniem ksiąg handlowych, a także w razie potrzeby będzie reprezentować Państwa przed urzędem skarbowym.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i mogą mieć Państwo pewność, że zajmiemy się Waszymi sprawami w sposób w pełni profesjonalny. Nasze doświadczenie i ogromna wiedza pozwala nam na rzetelną i kompetentną obsługę. Cennik usług naszego biura księgowego we Wrocławiu ustalany jest w zależności od wielu czynników: ilości dokumentów, rozliczanych pracowników, oraz charakteru Państwa działalności.

Nasza wykwalifikowana kadra podejmie się każdego zadania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego wrocławskiego biura księgowego – zapewniamy poufność i realizację zadań w terminie.

skontaktuj się z nami

Skontaktuj się

Biuro Rachunkowe
ul. Tyrmanda 40/9
54-608 Wrocław
tel.: (+48) 500 357 892
fax.: (071) 791 56 19
biuro@obsluga-ksiegowa.pl